Kompleksowe sprzątanie pobudowlane

Każdy nowo powstały czy odnowiony obiekt, niezależnie od swojej kubatury w trakcie trwania prac niesie ze sobą szereg różnego rodzaju zabrudzeń. Wszyscy dobrze wiemy, że powoduje to często nie mały problem w uzyskaniu końcowego protokołu i odbioru robót przez inwestora. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy kompleksowe sprzątanie pobudowlane we Wrocławiu. Każda usługa sprzątania wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też przed rozpoczęciem zadania, spotykamy się z Klientem w celu omówienia zakresu wykonania prac oraz oczekiwań jakie są przed Nami stawiane.

Zakres naszych działań we Wrocławiu

Oferując sprzątanie poremontowe i pobudowlane zawsze mamy na uwadze dobry wizerunek realizowanych inwestycji. Gwarantujemy zatem obsługę porządkową, podczas której zadbamy nawet o najmniejsze szczegóły. Wykonamy prace na wysokości, włącznie z czyszczeniem konstrukcji stalowych. Uporządkujemy wszelkie powierzchnie z pozostałości lub resztek materiałów budowlanych, po czym je odkurzymy i doczyścimy maszynowo. Zapewniamy całościowe mycie obiektów po ich remoncie.

Doczyszczanie do perfekcji nawet na wysokości

Dzięki zatrudnianiu profesjonalnego personelu i korzystaniu z wyspecjalizowanego sprzętu nie jest nam straszne sprzątanie na wysokości, a duży nacisk na jakość wykonywanych usług pozwala nam oddać realizacje w ręce każdego wrocławskiego zleceniodawcy z dużą skrupulatnością i dbałością o szczegóły. Jeśli chodzi o usługi poremontowe, zawsze dążymy do perfekcji, starając się zapewnić Państwu najlepszą jakość na rynku.


GALERIA NASZYCH PRAC